Butelka na pokarm 150 ML ( 3 SZT) 0074 Medela

34,00 zł
Brutto

Butelka na pokarm 150 ML ( 3 SZT) 0074 Medela

Butelki na pokarm Medela to doskonała pomoc przy karmieniu piersią. Butelki na pokarm Medela mogą być używane z laktatorami Medela i systemem Calma, co umożliwia odciąganie, przechowywanie i podawanie pokarmu przy użyciu tej samej butelki. A to z kolei oznacza, że nie zmarnuje się ani kropla cennego pokarmu, a Ty będziesz miała mniej zmywania.

PRAWIDŁOWE PRZECHOWYWANIE ODCIĄGNIĘTEGO POKARMU
Wiele matek chce mieć pod ręką zapasowe butelki na pokarm, które pozwolą poradzić sobie zarówno z nadmiarem, jak i chwilowym niedoborem pokarmu. Butelki na pokarm Medela zostały opracowane z myślą o bezpiecznym, długim przechowywaniu mleka matki. Teraz możesz odciągać pokarm bezpośrednio do butelki, w której będziesz go przechowywać i za pomocą której będziesz karmić dziecko. Butelki są wykonane z bezpiecznego tworzywa umożliwiającego zachowanie korzystnych właściwości mleka matki, a także jego bezpieczne przechowywanie w lodówce czy zamrażarce. Kolorowa skala w uncjach i mililitrach ułatwia określenie dokładnej ilości odciągniętego mleka. Butelki wyposażone są w nakrętki zapobiegające wyciekowi mleka podczas przechowywania w lodówce czy zamrażarce bądź podczas transportu w trakcie podróży.

ZALETY BUTELEK NA POKARM MEDELA
Nietłukące się butelki Medela dostępne są w pojemności 150 ml w opakowaniach po trzy sztuki. Butelki te można stosować ze wszystkimi laktatorami i smoczkami Medela.

Wykonane z materiałów niezawierających BPA butelki na pokarm można myć w zmywarce i podgrzewać w kuchence mikrofalowej.

Brak konieczności przelewania – jedna butelka do odciągania, przechowywania, zamrażania i podawania pokarmu
Łatwe do mycia
Możliwość mycia w zmywarce i dezynfekcji w kuchence mikrofalowej
Trwałe – nie pękają ani nie rozpryskują się po upuszczeniu
Materiały bezpieczne dla Ciebie i Twojego dziecka

MEDELA