PICCOLO DUE - łóżeczko dostawne białe 90x45x75

280,00 zł
Brutto

PICCOLO DUE - łóżeczko dostawne białe 90x45x75

wymiar: 90x45x75 cm
drewno sosnowe + MDF malowany
Lakierowane wodnymi farbami eko
wymiary opakowania: 101x79x9cm / 13kg

Możliwość dokupienia materaca piankowego 90x45cm do łóżeczka dostawnego PICCOLO DUO w cenie 50zł

Podstawową blokadą zabezpieczającą przed przemieszczeniem się łóżeczka dostawnego względem łóżka rodzica jest hamulec zamontowany w kółkach. Mechanizm łączenia (kątownik) z łóżkiem rodzica to dodatkowe zabezpieczenie, którym można posłużyć się w przypadku, gdy łóżko rodzica posiada konstrukcję opartą na ramie.

Łóżeczko dostawne Piccolo Due pełni dwie funkcje w sypialni. W pierwszych miesiącach życia dziecka, ułatwia tak potrzebny bliski kontakt z rodzicami. Później gdy dziecku potrzebne jest tradycyjne łóżko, Piccolo Due może stać w pokoiku jako mała sofa. Demontując przednią barierkę i dodając do tego parę poduszek, uzyskujemy mały dziecięcy “wypoczynek”.

Dostosowanie wysokości Piccolo Due do ramy łóżka jest dziecinnie proste. Blokada zamontowana w kółkach bezpiecznie unieruchomi mebel.

Drewno sosnowe wyselekcjonowane zostaje już na etapie cięcia w tartaku, dzięki czemu przyjeżdża do nas tylko oznaczone gatunkiem pierwszym. Kolejnym etapem selekcji zajmują się już nasi zaufani ludzie zatrudnieni na stanowisku technologów drewna, którzy bardzo rygorystycznie wybierają idealne elementy do stworzenia barierki ochronnej, dna i boku łóżeczka.

Wykonany w 100% z drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów
Produkt do samodzielnego montażu, w całości wykonany w Polsce.

Klupś