IRON GRAPHITE
  • IRON GRAPHITE
  • IRON GRAPHITE

QUICK 3.0 IRON GRAPHITE - wózek głęboko spacerowy 2w1 MUUVO

2 649,00 zł
Brutto

QUICK 3.0 IRON GRAPHITE - wózek głęboko spacerowy 2w1 MUUVO

Możliwość zakupów z płatnością rozłożoną na dogodne raty
O sprzedaż w systemie ratalnym zapytaj sprzedawcę

Quick 3.0 to wielozadaniowy wózek, który dzięki dużym, żelowym kołom i odpowiedniej amortyzacji sprawdzi się nawet na najbardziej wymagających terenach.

Innowacyjny system wentylacji 3D Airflow, w który wyposażone są obie wersje gondoli zapewni przewiew w upalny dzień, dodatkowo pozwalając dziecku oglądać świat podczas spaceru.

Nowe podnóżki wózka i spacerówki ustawione są tak aby zapewnić dużo miejsca na nóżki a przed mrozem dzieci chroni zupełnie nowy, wysoko zapinany śpiworek obszyty ekoskórą.

Najnowsza wersja Quicka wyposażona została również w samonastawne przednie koła z automatyczną blokadą oraz powiększany, zamykany kosz, do którego dostęp jest łatwiejszy niż kiedykolwiek.

- Wózek złożysz jedną ręką wraz ze spacerówką przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Składa się do rozmiarów 59 cm x 58 cm x 33 cm

- Duże, żelowe koła wózka Quick 3.0 mają 7 cali z przodu oraz 11,5 cala z tyłu i świetnie amortyzują wstrząsy. Posiadają właściwości jezdne kół pompowanych i dodatkowo są bezawaryjne. Przednie koła wyposażone są w automatyczną blokadę.

- Pojemny, zamykany kosz z ułatwionym dostępem pomieści wszystkie Wasze skarby.

- Zupełnie nowe podnóżki wózka i spacerówki można ustawić tak aby stworzyć jeszcze więcej miejsca na nóżki.

- Obie gondole Quicka 3.0 wyposażone zostały w innowacyjny, 3 punktowy system wentylacji 3D Airflow zapewniający przewiew nawet w najgorętsze dni.

- Quick 3.0 to nie tylko nowoczesny design i innowacyjne rozwiązania, to także wysoka jakość materiałów i tkanin oraz dbałość o szczegóły.

W zestawie:
moskitiera
folia przeciwdeszczowa
praktyczna torba
dwustronna wkładka na siedzisko
śpiworek

MUUVO