Joie Spin 360 Ember
  • Joie Spin 360 Ember
  • Joie Spin 360 Ember
  • Joie Spin 360 Ember
  • Joie Spin 360 Ember
  • Joie Spin 360 Ember

SPIN 360 Joie EMBER - Fotelik samochodowy 0-18kg ISOFIX obrotowy 360°

999,00 zł
949,00 zł Zniżka 50,00 zł
Brutto

Jeśli zainteresował Cię ten produkt, zadzwoń zapytaj o dostępność i aktualną cenę.

SPIN 360 Joie EMBER - Fotelik samochodowy 0-18kg ISOFIX obrotowy 360°

Fotelik obrotowy Spin 360° obejmuje grupy wagowe 0+/1.
Możliwość instalacji fotelika przodem (od 9 do 18 kg/4 roku życia) lub tyłem do kierunku jazdy (od urodzenia do 18 kg/4 roku życia).

Obrotowy o 360° fotelik samochodowy, przeznaczony dla grup wagowych 0+/1, który możesz obrócić do przodu, do tyłu, oraz wszędzie pomiędzy. Aktywator obracania uruchamiany jedną ręką ułatwia każdą podróż i obrót.

obraca się z łatwością
Obrotowe siedzisko obraca się dookoła w każdą stronę, aby ułatwić wkładanie i wyjmowanie dziecka oraz zmieniać tryby ustawienia fotelika: tyłem lub przodem do kierunku jazdy.
c01.jpg

Regulacja pochylenia
Regulacja kąta pochylenia fotelika w obu kierunkach: 5 stopni regulacji przy montażu tyłem, oraz 5 stopni pochyłu przy montażu przodem.
c02.jpg

praktyczna konwersja
Fotelik dziecięcy dla grup wagowych 0+/1, z którym rozpoczynasz przygodę w trybie montażu tyłem do kierunku jazdy do 18 kg, a następnie wraz ze wzrostem dziecka możesz przemienić w fotelik montowany przodem do kierunku jazdy od 9 do 18 kg/4 lata.
c03.jpg

pasuje do mniejszych przestrzeni
Mała, opływowa i stabilna baza bez zamontowanej ramy antyrotacyjnej sprawia, że jest to jeden z najmniejszych dostępnych fotelików obrotowych.

Cechy fotelika:
- Obejmuje grupy wagowe 0+/1.
- Montaż fotelika tyłem do kierunku jazdy (RWF) od urodzenia do 18 kg/4 roku życia.
- Możliwość instalacji fotelika przodem do kierunku jazdy (FWF) od 9 do 18 kg/4 roku życia.
- Ocena zadowalająca w niezależnych testach zderzeniowych (2017) ADAC oraz 3 gwiazdki w testach OAMTC.
- Mechanizm obrotu siedziska o 360° ułatwiający umieszczanie i wyjmowanie dziecka dzięki opcji ustawienia fotelika w pozycji bocznej. - 5 pozycji odchylenia fotelika dla obu trybów przewożenia: RWF i FWF. - System Grow Together™ - jednoczesna, wielostopniowa regulacja wysokość zagłówka i uprzęży zabezpieczającej bez konieczności dodatkowego, oddzielnego pozycjonowania systemu zapięć.
- Wkładka dla niemowlaka z oddzielnymi częściami korpusową i zagłówkową umożliwiająca
dopasowanie powierzchni siedziska do kształtu i rozmiaru rosnącego dziecka.
- Wbudowana noga stabilizująca w podstawę fotelika.
- 6-stopniowa regulacja wysokości zagłówka przy użyciu jednej ręki.
- Wysokiej jakości wyściółki i tekstylia dla większego komfortu podróży.
- Boczna wentylacja skorupy fotelika zapewniająca komfortową dla dziecka cyrkulację powietrza w gorące dni.
- Łatwy montaż bez zbędnego wysiłku przy użyciu systemu ISOFIX.
- Regulowany, łatwy w napinaniu jednym pociągnięciem ręką, 5-punktowy system zapięć z wygodnymi nakładkami na pasach naramiennych oraz centralnej klamrze zabezpieczającej.

Dane techniczne:
Waga: 11,95 kg
Wymiary
Fotelik ustawiony przodem do kierunku jazdy: 55 x 45 x 67,1-76,5 cm
Fotelik ustawiony tyłem do kierunku jazdy: 66,1-69 x 45 x 56,8-63,3 cm

Zgodny z normą: ECE. R44/04.
Przeznaczenie dla dzieci w wieku od narodzin do ok. 4 lat
Waga: 0-18 kg
Grupa: 0+/1

JOIE